Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА: Да навиваме за Македонија! (ФОТО)

Низ објективот

МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА: Да навиваме за Македонија! (ФОТО)

МАРЈАНА СТАНОЈКОВСКА: Да навиваме за Македонија! (ФОТО)

На само неколку часа до дербито на македонската фудбалска репрезентација на Европското првенство во фудбал ЕУРО 2020, поддршка до македонските фудбалери пристигнуваат од сите страни.

На својот фејсбук профил, нашата лото девојка, Марјана Станојковска, објави фотографи со која ја испраќа својата поддршка и среќа до нашите најдобри фудбалери.

– „Црвена, црвена боја ми е најмила! Со тебе секогаш одиме на победа!“ – напиша Марјана во објавата на фотографијата.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.