Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Тамара заблеска на портокаловиот тепих на отворањето на Евросонг (ФОТО)

МК Сцена

Тамара заблеска на портокаловиот тепих на отворањето на Евросонг (ФОТО)

Претставниците на земјите учесници на изборот на песна за Евровизија вчера се појавија на свеченото отварање на 64. издание на овој музички настан во Тел Авив.

Тамара Тодевска која ја претставува Македонија на овогодинашната Еуросонг, заедно со својот тим, прошета по портокаловиот тепих. Таа беше облечена во црно здолниште и палто дизајнирано од Александар Ношпал, и со очила за сонце, изгледаше мошне гламурозно.

Инаку Тодевска ќе настапи на евровизиската сцена во четврток, во втората полуфинална вечер. Погледнете како изгледаше нејзината проба:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.