Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Заведи ме“: Ај Кју во летно еротско издание

МК Сцена

„Заведи ме“: Ај Кју во летно еротско издание

Дуото Ај Кју ни праќа летен денси груви поздрав од Лондон преку новата песна „Заведи ме”.

За овој проект Бојан и Марија ги споија силите со Роберт Билбилов и се најдоа на иста бранова должина што резултираше во овој заводлив фанки-диско грув.

Се разбира, познати по своите скокотливо еротски текстови, и овој пат не изоставија да си поиграат со фантазијата на слушателот и да насликаат летна романса.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.