Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Зошто сите свиркаат и ги тагнуваат ДНК?! (ВИДЕО)

МК Сцена

Зошто сите свиркаат и ги тагнуваат ДНК?! (ВИДЕО)

Дали по социјалните мрежи ги видовте видеата со познатите кои свиркаат иста мелодија и притоа ги означуваат (тагнуваат) Панчо и Андреј од ДНК?

Нешто се крчка или короната направи некоја „хаварија“ меѓу нив?!

Ако се уште не сте виделе ниту едно видео, еве компилација…

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.