Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Браво Тамара – горди сме на тебе! (ВИДЕО)

Музика

Браво Тамара – горди сме на тебе! (ВИДЕО)

Браво Тамара – горди сме на тебе! (ВИДЕО)

Уште еден успешен настап на нашата Тамара!

„Вау, супер горди сме на тебе после моќниот настап!“ – напиша Евровизија, а ББС напиша – додека нѐ учите географија, ние ќе уживаме во прекрасниот настап.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.