Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ: Били Ајриш „тверка“ во новиот спот за песната „Lost Cause“

Музика

ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ: Били Ајриш „тверка“ во новиот спот за песната „Lost Cause“

ФАНОВИТЕ ШОКИРАНИ: Били Ајриш „тверка“ во новиот спот за песната „Lost Cause“

Американската пејачка Били Ајлиш доби бројни негативни коментари од нејзините фанови по објавата на спотот за песната „Lost Cause“.

19-годишната пејачка во текот на кариерата нагласуваше дека сака да ја почитуваат според нејзината музика, а не според нејзиното тело, па затоа сега ги изненади фановите со новиот спот.

„Били тверка, не можам да поверувам“, „Што ти направија“, „Ова е лошо, воопшто не ми се допаѓа“, се дел од коментарите на разочараните фанови.

Погледнете и коментирајте и вие:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.