Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Познатиот јутјуб канал „FBE“ направи реакција на песната „Proud“ на Тамара Тодевска (ВИДЕО)

Музика

Познатиот јутјуб канал „FBE“ направи реакција на песната „Proud“ на Тамара Тодевска (ВИДЕО)

Јутјуб каналот „FBE“ кој има над 19 милиони следбеници објави видео во кое Американци го даваат своето мислење за песните од Евровизија.

Еден од коментаторите е и Ненад, кој вели дека е од Македонија и дека последните 10 години не гледал Евровизија.

Американците кои коментираат за песната на Тамара Тодевска „Proud“, која заврши на седмото место, велат дека е „прекрасна песна“, „моќен глас“, „таа е навистина добра“ и „ме потсетува на песните од Дизни“.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.