Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЖЕНИТЕ „ПОЛУДЕА“: Дамиано Давид во провокативно издание во фустан (ФОТО)

Музика

ЖЕНИТЕ „ПОЛУДЕА“: Дамиано Давид во провокативно издание во фустан (ФОТО)

Победниците на овогодинешниот Евросонг направија голема турнеја низ Европа, но дефинитивно го уловија вниманието на јавноста по последниот концерт во Париз, Франција.

Верувале или не, Дамиано Давид на концертниот настап бил облечен во краток кариран фустан, по кој носел кошула, а за чиј изглед женските обожаватели буквално полудеа!

„Можеш ли да бидеш поубав и поталентиран отколку што си?“, „Како можам да дишам?“, „Те сакам“, „Модни икони“, се само дел од коментарите под нивната заедничка фотографија.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.