fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НАЈДОБРАТА ПОНУДА ВО ГРАДОТ: Прославете ја Нова година во „ПОШТА“

Маркетинг

МК Сцена

НАЈДОБРАТА ПОНУДА ВО ГРАДОТ: Прославете ја Нова година во „ПОШТА“

Локалот кој донесе вистинско освежување во скопскиот урбан живот ве поканува заедно да ја заокружиме оваа успешна година со прослава на новогодишната вечер, на најраспространетата зимска тераса погодно затворена на одлична температура.

Понудата како и секогаш, најпогодна за вашиот џеб и потреби, а програмата за сечиј вкус – 1500 денари со неограничен пијалак (се освен виски) како и даски и мезиња на секоја маса.

Музичката програма вклучува двајца DJ-и кои нѐ дружеа преку цела година, со најновите светски музички хитови, а после 00:00 забавата продолжува со познатите српски хитови.

12399029_10205419178298992_1306071553_n

Менито вклучува ладна даска:
-пршут
-врат
-кулен
-кашкавал
-сирење

и топла даска:
-прсти
-крилца
-пирошка
-крокети
….руска салата, кифлички

Информации и резервации на 071/385-767

*комерцијален текст

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.