Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Нов спот за „Љубов забранета“ на Бобан Цаневски

МК Сцена

Нов спот за „Љубов забранета“ на Бобан Цаневски

Фолк пејачот Бобан Цаневски, во соработка со „Арт продукција“, пред две недели го сними спот за баладата „Љубов забранета“, а истиот денеска е промовиран.

„Љубов забранета“ е авторско дело на Цуле, кој го напиша текстот и ја направи музиката.

„Спотот се снимаше во еден скопски клуб со повеќемина колеги и соработници на Бобан.

Погледнете го видеото:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.