Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Огнен Здравковски со максимален број гласови во наредниот круг на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

МК Сцена

Огнен Здравковски со максимален број гласови во наредниот круг на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Фантастичен почеток за младиот Огнен Здравковски од Македонија, кој во првиот круг на „Ѕвездите на Гранд“ се претстави со песната „Тајно моја“ од Тоше Проески и доби три гласа.

Тој настапот го продолжил со песната „Звао сам је Емили“ од Здравко Чолиќ, која го добил максималниот број на поени, седум, со што премина во наредниот круг.

Во продолжение погледнете го неговиот настап:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.