fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Отворено „Бифе Култура“ во Дебар Маало (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ПРОМОТИВЕН ТЕКСТ

МК Сцена

Отворено „Бифе Култура“ во Дебар Маало (ФОТОГАЛЕРИЈА)

На први април во една од најубавите згради во Дебар Маало во Скопје започна со работа новиот локал „Бифе Култура“.

Оваа нова приказна во локал кој го носи името „Бифе Култура“, претставува спој на квалитетна музика, добар пијалок и одлична кујна.

За атмосферата да биде уште подобра, во „Бифе Култура“ во четврток можете да уживате со ретро, во петок со deephouse, а во сабота со jazz мзуика. Ве очекуваме!

AAB_8249 AAB_8258 AAB_8259 AAB_8262 AAB_8264 AAB_8223 AAB_8242 AAB_8243
<
>

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.