Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ПЛАЧЕШЕ ВО „ДЕЖАВУ“: Наташа Беквалац со емотивен настап на афтерворк забавата (ФОТОГАЛЕРИЈА)

МК Сцена

ПЛАЧЕШЕ ВО „ДЕЖАВУ“: Наташа Беквалац со емотивен настап на афтерворк забавата (ФОТОГАЛЕРИЈА)

„Песната која сега ќе ја испеам е посветена на мојата најголема љубов!“, рече поп ѕвездата Наташа Беквалац и почна да го пее хитот „Поново“.

Солзи течеа низ лицето на пејачката која пред насобраната публика во „Дежаву“ не ги криеше емоциите.

Се редеа стари и новите хитови, а публиката околу два часа пееше заедно со русокосата убавци,која се шегуваше на своја сметка , а правеше шеги и на сметка на своите бивши љубови. Атмосфера до вриење која може само Беквалац да ја направи.

Следниот петок овде ќе гостуваат легендарните „Куку леле“.

14907742_566390923571024_938739004_o14914693_566391006904349_753815699_n14923054_566391130237670_1891264713_o14881562_566390943571022_1975291432_o
<
>

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.