Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Љубојна со прво винил издание на филмска музика во Македонија

Промо

Љубојна со прво винил издание на филмска музика во Македонија

Љубојна со прво винил издание на филмска музика во Македонија

Македонската музичка сцена е збогатена со ново винил издание.

„Стела” е новото интересно уникатно македонско винил издание, кое влегува во категоријата must have, со оригинална музика на Оливер Јосифовски во изведба на Љубојна.

Насловот го носи по истоимениот игран филм. Ова е втор винил на групата и прво винил издание со филмска музика на домашната сцена досега.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.