Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Љубен има само 17 години, а веќе „гази“ на македонската сцена (ВИДЕО)

Промо

Љубен има само 17 години, а веќе „гази“ на македонската сцена (ВИДЕО)

Љубен има само 17 години, а веќе „гази“ на македонската сцена (ВИДЕО)

Младиот артист Љубен Николоски неодамна ја промовираше новатга песна која носи наслов „Она“ и веќе е највртена на Јутјуб каналот.

Ова момче од скопски Аеродром има само 17 години, а веќе ја издава четвртата негова песна.

Како што ни рече пишува и компонира од свои 15 години и вели дека рапот е музиката на 21 век. Бубе е ученик во средното училиште ПТТ и е втора година. Уште како многу мал имал афинитети кон музиката, а неговиот талент допрва ќе биде откриен.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.