Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Стефан од „Ексклузив“ изненади со летен хит (ВИДЕО)

Промо

Стефан од „Ексклузив“ изненади со летен хит (ВИДЕО)

ИНСТАГРАМ

Стефан од „Ексклузив“ изненади со летен хит (ВИДЕО)

Водителот на естрадниот магазин „Ексклузив“ изненади со летен хит.

Стефан Лазаров последниве неколку недели често споделуваше видеа на својот Инстаграм профил каде најави дека отвора ново животно поглавје со музиката.

Песната која има латино призвук го носи насловот „Hola Mamacita” и е во соработка со младиот рапер Денис Куртовиќ.

Како продуцент се потпишува Иле Спасов, текстот е на Стефан и Денис, а придружните вокали ги пее Лина Пејовска. Видео записот за “Hola Mamacita” го следите во продолжение :

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.