Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џастин Бибер бесен на сопругата Хејли (ВИДЕО)

Шоубиз

Џастин Бибер бесен на сопругата Хејли (ВИДЕО)

Џастин Бибер бесен на сопругата Хејли (ВИДЕО)

Се појави видео на кое се гледа како Бибер и вика на сопругата во јавност.

Џастин Бибер (27), придружуван од сопругата и обезбедувањето, по својот настап во Лас Вегас минувал низ казино , додека фановите го следеле. Тој беше снимен како вика и агресивно мавта со рацете во правец на неговата сопруга, со што се создава сомнеж дека нивниот брак е далеку од совршен.

Дел од неговите фанови го бранат и велат дека не е сè како што изгледа и инсистирале на тоа дека пејачот едноставно бил „возбуден“ по изненадното настапување со Дипло во ноќниот клуб „XS“  во Лас Вегас.

 

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.