Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Интервјуто со Хари и Меган и донесе нова номинација за „Еми“ на Опра

Шоубиз

Интервјуто со Хари и Меган и донесе нова номинација за „Еми“ на Опра

Интервјуто со Хари и Меган и донесе нова номинација за „Еми“ на Опра

Фамозното интервју со наслов „Oprah With Meghan and Harry: A CBS Primetime Special“ во кое славната водителка беше домаќин на принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл беше прикажано на 7 март.

Ова интервју крена огромна прашина, а сега е меѓу петте номинирани за Еми наградата во категоријата специјални документарни серии.

Долгоочекуваното интервју го следеле најмалку 17 милиони гледачи и стана жешка тема на дискусија со денови.

За време на двочасовниот специјал, парот упати бројни обвинувања против кралското семејство, ја „откри вистината“ за нивното повлекување и предизвика контроверзии затоа што британското кралско семејство го обвинија за расизам, а Меган раскажа и за проблемите кои ги имала со менталното здравје додека била бремена со нивното прво дете, синот Арчи.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

 

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.