Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Џони Деп го посети Белград – Вучиќ му додели орден за заслуги

Шоубиз

Џони Деп го посети Белград – Вучиќ му додели орден за заслуги

Џони Деп го посети Белград – Вучиќ му додели орден за заслуги

Џони Деп е во официјална посета на Србија, каде во Белград се сретнал со српскиот претседател Александар Вучиќ.

„Ти благодарам драг Џони за се` што правиш за промоција на Србија“, напишал Вучиќ со фотографиите со славниот актер.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

За време на посетата на Белград, Џони Деп, Андреа Иерволино, Моника Бакарди и Милош Биковиќ ќе го претстават својот најнов заеднички проект, кој е реализиран со поддршка на Министерството за култура и информации на Република Србија.

Ова е продолжение на долгогодишната соработка на Деп со филмската и телевизиската продукциска куќа Iervolino & Lady Bacardi Entertainment.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.