fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

НОВА „БИБЕР“ ДРАМА: Популарниот пејач носеше голем крзнен капут на 25 степени (ФОТО)

Маркетинг

Шоубиз

НОВА „БИБЕР“ ДРАМА: Популарниот пејач носеше голем крзнен капут на 25 степени (ФОТО)

Кога носиш голем крзнен капут на 25 степени, тешко дека ќе останеш неприметен Џастине!

Нов ден, нова Бибер драма – денеска сите зборуваат за крзнениот капут кој Џастин Бибер го „прошета“ оваа недела во Лос Анџелес, град во кој дневната температура достигна 25 степени.

Секако дека први се огласија организациите за заштита на животните, на чело со ПЕТА, затоа што оригиналното крзно било рачно правено за неговиот капут, но Бибер го нападнаа и твитерџиите.

Погледнете неколку од твитовите:

 

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.