Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Софија Вергара заигра на улиците во Колумбија и стана хит на Инстаграм (ВИДЕО)

Шоубиз

Софија Вергара заигра на улиците во Колумбија и стана хит на Инстаграм (ВИДЕО)

Светски познатата актерка Софија Вергара го „запали“ уличниот ритам во својата родна земја Колумбија. Во текот на промоцијата на нејзината нова серија, “Гризелда”, актерката стана вирален хит на интернет по повод едно весело и неочекувано случување.

На нејзиниот Инстаграм профил се појави видео каде Вергара, заедно со пријатели и обезбедувањето, игра на улиците во Колумбија.

„Ха ха ха, дај им пари, каква кралица“, „Токму затоа е толку спектакуларна“ и „Ме разнесе со ова „Дај им пари““ се само дел од коментарите на фановите.

Ова видео го постави во центарот на вниманието и го истакна нејзиното природно обраќање кон животот, обогатувајќи го нејзиниот имиџ со уште еден необичен, но весел момент од нејзината забавна животна приказна.

Од нејзините настапи во познатите серии, па сега и до улично изведување во Колумбија, Софија Вергара продолжува да биде една од омилените актерки од денешницата.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.