Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Клои Кардашијан со една фотографија ги „полуде“ поранешните партнери

Шоубиз

Клои Кардашијан со една фотографија ги „полуде“ поранешните партнери

Клои Кардашијан со една фотографија ги „полуде“ поранешните партнери

Клои Кардашијан (37) на својот Инстаграм објави фотографија на која е под туш и носи кафеаво бикини.

Објавата очигледно ги возбуди нејзините поранешни партнери бидејќи не можеа да одолеат да не го искоментираат нејзиниот изглед.

-Згодна – напиша нејзиниот поранешен сопруг Ламар Одом.

-Бог те врати првиот пат. Играј си ако сакаш, но резултатите овојпат ќе бидат различни – му се закани таткото на нејзината ќерка, Тристан, потсетувајќи го на неговото предозирање.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.