Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ЗГОДНА И ВО ПЕТТАТА ДЕЦЕНИЈА: Никол Шерзингер со фотосесија го прослави 43-тиот роденден (ФОТО)

Шоубиз

ЗГОДНА И ВО ПЕТТАТА ДЕЦЕНИЈА: Никол Шерзингер со фотосесија го прослави 43-тиот роденден (ФОТО)

ЗГОДНА И ВО ПЕТТАТА ДЕЦЕНИЈА: Никол Шерзингер со фотосесија го прослави 43-тиот роденден (ФОТО)

Никол Шерзингер навистина знае како да се грижи за својот изглед, па не е ни залудно епитот кој таа го носи – една од најубавите жени на светот. А, дека оваа титула ја носи со голема гордост, можеме да видиме по фотографиите кои ги објавува на социјалните мрежи.

И во петтата деценија, односно на свои 43 години, покажа дека е „риба“. Го прослави својот 43 роденден со фотосесија во Италија, со седум години помладиот партнер кој е поранешен рагбист.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Шоубиз

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.