fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СТАРТУВА НОВАТА СЕЗОНА ВО ДЕЖАВУ: Афтерворк забава со Тропико бенд во живо овој петок

МК Сцена

СТАРТУВА НОВАТА СЕЗОНА ВО ДЕЖАВУ: Афтерворк забава со Тропико бенд во живо овој петок

Балканската атракција Тропико бенд во петок ќе ја отворат третата сезона на афтерворк забавите во Дежаву во скопската населба Аеродром.

Бендот кој направи бум на музичката сцена ке ги свири во живо големите хитови како „Бичеш моја“, „Заувек твој“, „Све моје зоре“ и други.

Забавата ќе стартува во 17 часот. Резидент ќе биде DJ Zdravko.

Резервации на тел: 076/304-009 , 078/242-536.

14599876_553889568154493_38737989_o

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.