Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

СВЕТСКО, А НАШЕ: Слушнете ја евровизиската песна на Јана Бурческа (ВИДЕО)

МК Сцена

СВЕТСКО, А НАШЕ: Слушнете ја евровизиската песна на Јана Бурческа (ВИДЕО)

Вечерва на првиот канал на Македонската телевизија беше промовирана македонската песна за Евровизија 2017.

Јана Бурческа и „Dance alone“ се адутите кои ги одбра МТВ да ги бранат боите на Македонија.

Во продолжение први слушнете ја нашата евровизиска песна.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.