Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Трајче во полуфиналето на „Пинковите ѕвездички“: Погледнете го неговиот одличен настап

Музика

Трајче во полуфиналето на „Пинковите ѕвездички“: Погледнете го неговиот одличен настап

Нашиот натпреварувач во шоуто „Пинкови ѕвездички“, Трајче Горгиев со секое ново појавување одушевува до бескрај и ги освојува сите – и жирито и публиката.

Во последната емисија, Трајче ја изведе „Hoy Tengo Ganas De Ti“ од Алехандро Фернандез и Кристина Агилера и дирекно се пласираше во полуфиналето.

Тој го наежи жирито, а веруваме дека и вас откако ќе го слушнете македонскиот славеј Трајче.

Во продолжение погледнете го неговиот фасцинантен настап:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.