fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

„Уан Дирекшн“ објавија спот за песната „History“

Промо

„Уан Дирекшн“ објавија спот за песната „History“

Популарниот бој-бенд „Уан Дирекш“ објави видео спот за песната „History“, кој се најде за нивниот најнов, петти по ред, албум „Made In The A.M.“.

Како што објавија британските медиуми, спотот е исполнет со емоции и со снимки од нивната досегашна кариера во изминативе пет години.

Во спотот се појавуваат и поранешниот член на „Зејн“, Сајмон Каувел, како и повеќе фанови на популарниот британско-ирскиот квартет.

Членовите на групата „Уан Дирекшн“ својата кариера ја започнаа со учество во шоуто за таленти „Икс Фактор“, кога станаа вистинска атракција и миленици голем број тинејџерки ширум светот.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.