fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Љубојна со нов сингл и спот за „Љубов по Татунчо“ го најавува новиот албум (ВИДЕО)

Промо

Љубојна со нов сингл и спот за „Љубов по Татунчо“ го најавува новиот албум (ВИДЕО)

Маркетинг

Љубојна со нов сингл и спот за „Љубов по Татунчо“ го најавува новиот албум (ВИДЕО)

Љубојна го претстави новиот сингл насловен „Љубов по Татунчо“, од музиката за македонскиот игран филм „Стела“ чија што премиера се очекува наскоро.

Спотот за новиот сингл е снимен во продукција на Dream Factory Macedonia и TulipPro, а музиката во Студио Подрумот.

Ова е истовремено и најава за новиот албум на Љубојна со целосната музика од филмот „Стела“.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Промо

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.