fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Утре официјално стартува третата сезона на летниот клуб XL Summer Club

ПРОМОТИВЕН ТЕКСТ

МК Сцена

Утре официјално стартува третата сезона на летниот клуб XL Summer Club

Ноќниот живот на метрополата од петок – 13 мај повторно ќе го задоволува вкусот на љубителите на квалитетниот ноќен живот.

По големата велигденска забава со Milk & Sugar, овој петок на полноќ официјално стартува третата сезона на XL Summer Club!

Опремен по сите светски стандарди, летниот клуб XL покрај настап на најдобрите домашни диџеи и бендови, ветува гостувања на светски познати диџеи и пред се урбана атмосфера која ќе го подигне стандардот на ноќниот живот во Скопје и нема да ве остави рамнодушни ниту за миг.

Повеќе информации за викенд програмата на XL Summer Club може да погледнете на следниот линк :
https://www.facebook.com/XL-Club-1520149021540352/?fref=ts

13180979_10208163163029593_1362796559_n

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.