fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Слушнете ја песната „Без шминка“ од новиот албум на Елена Ристеска

Маркетинг

МК Сцена

ВИДЕО: Слушнете ја песната „Без шминка“ од новиот албум на Елена Ристеска

Од денес и конечно можеме да чуеме аудио снимка и на интернет од „Без шминка”.

Елена Ристеска, за сите оние кои не го преслушале албумот, денес ја издаде „Без шминка”, насловната песна од нејзиниот најнов албум.

Баладата е уште една од автобиографските песни на пејачката кои се најдоа на албумот, а како звучи, слушнете во продолжение.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.