fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Во недела во „THE LOFT“ ќе можете повторно да ја почувствувате новогодишната еуфорија

МК Сцена

Во недела во „THE LOFT“ ќе можете повторно да ја почувствувате новогодишната еуфорија

Во недела на 13.01. во „THE LOFT“ ќе можете повторно да ја почувствувате новогодишната еуфорија.

Од „The Loft“ најавуваат спектакуларна премиум забава, и блексав старт на годината според јулијанскиот календар каде 13-ти јануари се смета за последен ден од годината.

Ве покануваат заеднички да ја прославите Старата Нова година од поинаква и незаменлива перспектива, ја вкусите прекрасната храна и уживате во новогодишниот амбиент.

Оваа година за прославата се обезбеди и премиум програма каде ќе присуствуваат повеќето резидент ДЈ-и на The Loft, како и No Story Band кој со прекрасните pop rock, ex yu хитови ќе ја кулминира атмосферата.

Резервации на телефонскиот број: 071 272 000 или преку FB порака.

Повеќе информации можете да погледнете на нивниот ФБ ЕВЕНТ

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.