fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Жирито од “Пинк Ѕвездички” со нов дует – Јелена Томашевиќ и Хари Мата Хари промовираа нова песна

Музика

Жирито од “Пинк Ѕвездички” со нов дует – Јелена Томашевиќ и Хари Мата Хари промовираа нова песна

Иако долго време го најавуваа овој дует, сепак Јелена Томашевиќ и Хари Мата Хари решија баладата да ја промовираат на финалето на најгледаното шоу на овие простори “Ѕвездичките на Пинк”.

Песната се наоѓа на најновиот албум на популарниот босански пејач и претендира да стане голем хит:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Музика

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.