Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Зошто се подигнаа само три столчиња за нашата Елена и „Зајди, зајди“? (ВИДЕО)

МК Сцена

Зошто се подигнаа само три столчиња за нашата Елена и „Зајди, зајди“? (ВИДЕО)

Елена Бимбиловска од Струга, една од трите наши учеснички во “Ѕвездичките на Пинк” во најновата емисија ја отпеа култната “Зајди, зајди” и доби само три столчиња од жирито, пренесува ТВ Пакет.

Членовите на жири комисијата сметаа дека нејзината изведба заслужува оценка – три, дека украсите и трилерите и биле погрешни и дека целата интерпретација била чудна и ладна. Затоа и ја испратија во баражот.

Сепак на крајот, Елена го помина баражот и ќе ја слушаме и гледаме повторно за две седмици во “Ѕвездичките”.

Повеќе за коментарите на жирито за оваа интерпретација на “Зајди, зајди”, дознаваме во понеделник на Сител во 21.15 часот.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од МК Сцена

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.