Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Брзо и невнимателно возење на улиците во Ѓорче Петров навечер (ВИДЕО)

Скопје

Брзо и невнимателно возење на улиците во Ѓорче Петров навечер (ВИДЕО)

Брзо и невнимателно возење на улиците во Ѓорче Петров навечер (ВИДЕО)

На социјалните мрежи се споделува видео од невнимателно брзо возење на улиците во скопската населба Ѓорче Петров.

На видеото се гледа како две возила со голема брзина возат во спротивната лента, престигнувајќи ги останатите возила и правејќи опасност на останатите во сообраќајот.

Авторот на видеото прашува, каде е полицијата во вечерните часови во Ѓорче Петров?

Погледнете го видеото:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Скопје

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.