Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Жена физички нападната од таксист во близина на „Континентал” во Скопје (ВИДЕО)

Скопје

Жена физички нападната од таксист во близина на „Континентал” во Скопје (ВИДЕО)

Една жена беше жртва на насилство во Скопје, во близина на Пластичарската улица.

Видеото од немилиот настан е објавено на социјалните мрежи каде е објаснето дека мажот кој ја нападнал оваа жена бил таксист, но овие информации се неофицијални.

На почетокот на видеото изгледа како жената да сака да направи штета на автомобилот. Во инцидентот, насилникот доаѓа и жестоко ја турка, по што таа лежи на земја.

Погледнете го видеото:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Скопје

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.