Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Вонредна прогноза од УХМР – силно невреме се приближува кон нас

Временска прогноза

Вонредна прогноза од УХМР – силно невреме се приближува кон нас

Вонредна прогноза од УХМР – силно невреме се приближува кон нас

Времето во Македонија денеска ќе биде облачно со обилни врнежи од дожд. Врнежитт на некои места во земјава ќе достигнат и до 50 литри на метар квадратен.

Утринските температури на воздухот ќе се движат од 6 до 14 степени, додека дневните температури на воздухот ќе се движат во интервал од 10 до 22 степени.

И во текот на наредните денови невреме.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Временска прогноза

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.