//
Следи нѐ
To Top

Видео кое го обиколи светот: Малечко бебе бакнува голем питбул

Иако питбулите имаат репутација на опасни кучиња, реакцијата на ова домашно милениче кога го бакнува малечко бебе, ќе ве убеди во спротивното.

Имено, бебето му пријде на големото куче и го бакна додека спиеше, а неговата прекрасна и преслатка реакција ја воодушеви целата планета.

реклама

Погледнете сами:

ПОВЕЌЕ ОД КАТЕГОРИЈАТА: Видео

реклама
error: Содржината е заштитена со авторски права.
%d bloggers like this: