Поврзи се со нас

Популарно.мк

Татјана Алексиќ

Татјана Алексиќ

Учениците ја обожаваат поради нејзината непосредност, пријателски однос и смисла за хумор. Професорката по македонски јазик во гимназијата „Корчагин“, Татјана Алексиќ е негувана дама која држи до себе.

Објави од Татјана Алексиќ

ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.