fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Ја натерал девојката да трча по возилото, за да не му испадне фрижидерот (ВИДЕО)

Видео

Ја натерал девојката да трча по возилото, за да не му испадне фрижидерот (ВИДЕО)

Видеото каде што една Казахстанка трча зад автомобилот на своето момче, и го придржува фрижидерот што „стрчи“ од багажникот, стана хит на интернет каналот Јутјуб.

Видео снимката, инаку е насловена „Келинка од Казахстан носи фрижидер зад автомобил“. „Келинка“ означува способна и силна невеста, чијашто палета вештини е широка и разновидна.

Фрижидерот, како што можеме видиме од видеото, е голем и не можело цел да го собере во багажникот. Проблемот е решен така што силната жена излегла да придржува. Некого ова видео го насмеа, некого разбесни.

Додека едни се воодушевуваат на нејзината сила и способност, други го критикуваат момчето оти ја искористува.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.