Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

МОМЕНТ КОЈ ЈА ТРОГНА ПУБЛИКАТА: Џамбазов пееше за својот живот на „Златна бубамара“ (ВИДЕО)

Видео

МОМЕНТ КОЈ ЈА ТРОГНА ПУБЛИКАТА: Џамбазов пееше за својот живот на „Златна бубамара“ (ВИДЕО)

Деветнаесетото издание на „Златна Бубамара на популарноста“ помина во знакот на Игор Џамбазов. 

Џамбазов пееше за својот живот, хронолошки и креативно, авторски, онака како што само тој може.

Емоции, солзи и овации доби од публиката за емотивната изведба. Погледнете!

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.