Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Цеца организираше спектакл за роденденот на внукот Жељко (ФОТО)

Низ објективот

Цеца организираше спектакл за роденденот на внукот Жељко (ФОТО)

Цеца организираше спектакл за роденденот на внукот Жељко (ФОТО)

Српската пејачка Светлана Ражнатовиќ – Цеца организираше голема прослава во еден белградски ресторан по повод првиот роденден на нејзиниот внук Жељко Ражнатовиќ.

Цеца блескаше и не ја симнуваше насмевка од лицето, а истакна дека Жељко бил во смокинг што го носел неговиот татко Вељко за неговиот 1 роденден. Цеца истакна дека е многу среќна, горда и вљубена во внукот.

Анастасија Ражнатовиќ веќе подолго време се подготвуваше за роденденот на Жељко, а особено за подарокот што ќе биде негов спомен за сите времиња. Пејачката накратко прокоментира дека повеќе го сака својот внук отколку животот, но дека и покрај големата љубов кон децата, сепак не е подготвена да стане мајка.

Цеца истакна дека Жељко е ист на татко му, како и дека нејзиниот внук веќе кажува некои зборови.

– Ист Вељко е, ако личи и на мама, мајка му е убавица, сè е во наша полза. Вели „мама“, „тато“, сега немам никакво влијание врз тоа како ќе ме вика, но тој ќе ме вика онака како што треба – рече Ражнатовиќ.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.