Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГИ СРУШИ РЕКОРДИТЕ: Свадбените фотографии на Аријана Гранде се хит на Инстаграм! (ФОТО)

Низ објективот

ГИ СРУШИ РЕКОРДИТЕ: Свадбените фотографии на Аријана Гранде се хит на Инстаграм! (ФОТО)

ГИ СРУШИ РЕКОРДИТЕ: Свадбените фотографии на Аријана Гранде се хит на Инстаграм! (ФОТО)

Американската поп ѕвезда Аријана Гранде ја круниса својата врска со агентот за недвижнини Далтон Гомез овој месец со брак на интимна церемонија организирана во нејзиниот дом.

Познатата пејачка објави фотографии од интимната прослава кои за само неколку часа станаа хит на интернет. Со неверојатни 26 милиони лајкови, Аријана го собори рекордот за најпопуларна и најлајкувана инстаграм објава, а веднаш зад неа се XXXTentacion и Били Ајлиш.

На 15 мај, 27-годишната поп-sвезда му рече судбоносно „да“ на својот партнер со кого се вери минатата зима. Јавноста беше информирана за нивната венчавка само со неколку фотографии објавени на социјалните мрежи, а многумина беа изненадени од нејзиниот избор на венчаница. На гламурозната Мат Гала, поп-starвездата постигна договор со американскиот дизајнер Вир Ванг дека еден ден ќе ја создаде својата венчаница од соништата.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.