Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Хајди Клум се соблече и откри за кого навива на Европското првенство во фудбал (ФОТО)

Низ објективот

Хајди Клум се соблече и откри за кого навива на Европското првенство во фудбал (ФОТО)

Хајди Клум се соблече и откри за кого навива на Европското првенство во фудбал (ФОТО)

Атрактивната водителка на шоуто „Америка има талент“ повторно успеа да го привлече вниманието на јавноста, овојпат јавно признавајќи кој е нејзиниот фаворит на Европското првенство во фудбал, но во разголена варијанта! 

Таа објави разголема фотографија на која со дресот претворила кратка маица со која едвај се покриваат градите, а под кој нема ништо, освен долниот дел од костимот за капење.

„Германија, со среќа денес“, напишала Хајди.

Нејзиниот сопруг, музичарот Том Каулиц, го гледал натпреварот со неа, а тие играле билијард за време на полувремето.

Сепак, на крајот познатата водителка немала причина да слави затоа што Германија беше поразена.

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.