Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ГОЦА ТРЖАН: „На плажа носам само парфем, кармин и тетоважа!“ (ФОТО)

Низ објективот

ГОЦА ТРЖАН: „На плажа носам само парфем, кармин и тетоважа!“ (ФОТО)

ГОЦА ТРЖАН: „На плажа носам само парфем, кармин и тетоважа!“ (ФОТО)

Сите посакуваме да „избегаме“ на некоја егзотична дестинација во овие топли денови. Таков е случајот и со Гоца Тржан, која викендот го помина на плажите во соседна Грција. 

– „Носам само парфем, кармин и тетоважа, кога ме бакнуваш сè мириса на плажа!“, – напиша таа на фотографиите, кои за кратко време го привлекоа вниманието на Инстаграм.

Како што и претпоставивте, таа навистина се сончала топлес на грчките плажи.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.