Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Пилотите на „Визер“ го развеаја македонското знаме на авионите (ФОТО)

Низ објективот

Пилотите на „Визер“ го развеаја македонското знаме на авионите (ФОТО)

Македонските навивачи кои утринава во голем број заминаа за Букурешт беа воодушевени од гестот на пилотите на авионската компанија „Визер“.

Тие од пилотската кабина ги развеаја старото знаме на нашата земја со сонцето од Кутлеш.

Од Скопје се отворија два специјални чартер лета до главниот град на Романија, два преку компанијата Визер, а другиот преку хрватскиот национален превозник „Кроација ерлајнс“.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Низ објективот

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.