fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Видео кое го обиколи светот: Малечко бебе бакнува голем питбул

Маркетинг

Видео

Видео кое го обиколи светот: Малечко бебе бакнува голем питбул

Иако питбулите имаат репутација на опасни кучиња, реакцијата на ова домашно милениче кога го бакнува малечко бебе, ќе ве убеди во спротивното.

Имено, бебето му пријде на големото куче и го бакна додека спиеше, а неговата прекрасна и преслатка реакција ја воодушеви целата планета.

Погледнете сами:

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.