fbpx
Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ВИДЕО: Верувале или не, вака во индиските серии се чисти и суши лаптоп!

Видео

ВИДЕО: Верувале или не, вака во индиските серии се чисти и суши лаптоп!

Извадок од индиската серија “Chotti Bahu” стана вистински хит на социјалните мрежи.

Имено, главната протагонистка во една од епизодите решила да го исчисти лап топот на нејзиниот сопруг. Меѓутоа, девојката изгледа не знае како треба, а како не треба да се чисти и суши лап топ, па затоа не го изненади само сопругот, туку и сите оние кои го видоа подоцна овој видео клип на интернет.

Овој индиски изум е забрането да се испробува во македонските домови.

Многу портали низ светот го пренесоа ова и дури ја “искритикуваа” холивудската продукција која е толку неиновативна во споредба со боливудската.

Информативна Редакција

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.