Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ИСТОРИСКИ МОМЕНТ: Македонската химна за прв пат се интонираше на ЕП (ВИДЕО)

Видео

ИСТОРИСКИ МОМЕНТ: Македонската химна за прв пат се интонираше на ЕП (ВИДЕО)

ИСТОРИСКИ МОМЕНТ: Македонската химна за прв пат се интонираше на ЕП (ВИДЕО)

Момент кој запиша историја и побуди емоции кај секој македонец – прв пат во историјата на Европските првенства во фудбал, пред почеток на еден натпревар, се интонираше македонската химна.

Како изгледаше интонирањето на македонската химна погледнете во продолжение:

Прифатете ги statistics, marketing колачињата за да можете да ја видите содржината.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.
Please accept [renew_consent]%cookie_types[/renew_consent] cookies to watch this video.