Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

ФИТ И НА 46 ГОДИНИ: Ева Лонгорија сподели видео како вежба во дневната соба

Видео

ФИТ И НА 46 ГОДИНИ: Ева Лонгорија сподели видео како вежба во дневната соба

ФИТ И НА 46 ГОДИНИ: Ева Лонгорија сподели видео како вежба во дневната соба

Иако има 46 години, кои мораме да кажеме дека одлично ги „носи“, познатата американска актерка Ева Лонгорија неуморно вежба, особено кардио тренинзи, кои ги прави во својата дневна соба.

Нејзините фанови се воодушевија од видеото на кое таа вежба на трамболина во својот дом.

Погледнете го видеото:

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.