Поврзи се со нас
Маркетинг

Популарно.мк

Мадона предизвика негативни реакции на Инстаграм со видео каде лиже гитара

Видео

Мадона предизвика негативни реакции на Инстаграм со видео каде лиже гитара

Мадона изненади со видео каде што лиже гитара, што предизвика негативни реакции на Инстаграм.

Кралицата на попот сподели видео каде што клекна покрај гитарата, ја држеше со едната рака, со порака “Дали е можно да се заљубиш во својата гитара?”.

Главниот и одговорен уредник на веб порталот Популарно.мк. Ѓорги е перспективен новинар кој со својата креативност и талент го направи Популарно.мк дел од водечките информативни сајтови во Македонија. Во исто време е регионален известувач за CNN од Македонија и главен на продукцијата GPTM Production.

Повеќе од Видео

Маркетинг

Трендинг

Маркетинг
Маркетинг
ДО ВРВ
error: Содржината е заштитена со авторски права.